ЗАГАДКОВИЙ СВІТИЛЬНИК THE FLYTE

Загадковий світильник The Flyte

Творцем The Flyte став шведський дизайнер Simon Morris. Він вважає, що світ рухається дуже швидко, через що у людей немає часу відпочити і випробувати щось сюрреалістичне. Його лампа ширяє в повітрі без всяких підвісок або обманних підставок, це дійсно так! Таємниця криється в індукції. Бездротова передача потужності була відома з часів Тесли. Принцип, покладений в основу ефекту, простий: електромагнітна підставка та потужний магніт в цоколі. Симон поєднав ці розробки і магнітну левітацію, відкриваючи при цьому світ нових можливостей. Бездротова система є цілком безпечною та нешкідливою. Просто немає слів!

освытлення

світильники

лампи освітлення

настільні лампи

настільна лампа

штучне освітлення

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

    При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.