СТИЛЬНИЙ ОФІС МЕДІА-КОМПАНІЇ HOOTSUITE

дизайн офісу

Цей стильний офіс розташований у Ванкувері, Канада, і належить медіа-компанії Hootsuite. З 2009 року кількість працівників швидко збільшувалася, тому було необхідно знайти офіс побільше. Для цього вони використовували колишній поліцейський відділок, який за допомогою дизайнерів SSDG Interiors переобладнали в прогресивний і сучасний офіс. Пеньки замість стільців, настінна мозаїка, виконана зі зрізів дерева, колоди, кімната для переговорів під тентом – всі ці елементи підкреслюють корпоративну унікальність, що привертає та утримує нові таланти. Сьогодні в компанії працює більше трьохсот чоловік. За цей інтер’єр команда дизайнерів отримала нагороду IDIBC AWARDS OF EXCELLENCE 2013.

дизайн кімнати

дизайн інтер єру

дизайн інтерєру

інтер єр

інтер єри

дерево в інтер єрі

дизайн

офіс

дизайн офісу компанії

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

    При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.