СТИЛЬНИЙ ОФІС КОМПАНІЇ CIRCLE LINE INTERIORS

Цей стильний офіс є місцем роботи української дизайн-студії Circle Line Interiors. Компанія доклала максимум зусиль для розробки творчого робочого простору, який є їх наочною візитною карткою. Енергійна команда молодих людей, що складається з шести чоловік, займається створенням інтер’єру для квартири, ресторану та офісу. Місце своєї роботи вони ретельно спланували. Так як вікна розташовані на рівні 2,1 м від підлоги, їм довелося підняти робочі місця на подіум, щоб отримати хороше освітлення.

Відкрите планування поділено на вісім зон: робоча, переговорна, лаундж, кухня, транзитна, арт, диванна та санвузол. Таке планування облаштовано для того, щоб команда була постійно на зв’язку, могла ділитися ідеями, але при бажанні співробітники завжди можуть усамітнитися. Цікавою є ідея створення кухні в “теплиці”. Такий будиночок в будиночку виглядає кумедно. Ох … та й, звичайно, ця арт-інсталяція з лампочками та дзеркалами в коридорі. Так тримати, хлопці!

P.S .: Як будете в Дніпрі – заходите до них в гості 🙂

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

    При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.