СТИЛЬ ПРОВАНС

Стиль прованс – це переважно жіночий стиль, наповнений ніжністю і теплом. Витончені меблі, велика кількість рослинності, візерунки з квітковими мотивами, легкі тканини, глиняний декор – все це невід’ємні елементи цього стилю. Його чарівність завоювало багатьох фанатів, він обожнюємо господинями з усього світу. Кімнати в стилі прованс зазвичай виконані в пастельних тонах. Тут часто використовують рюші, фарфор і всякі милі дрібнички. Для статі також використовують світлу деревину. Велика кількість природного світла є обов’язковою умовою. Саме тому інтер’єри в стилі прованс наповнені світлом і енергією. Незважаючи на ергономічність, він також зберіг в собі витонченість і елегантність. Цей стиль обволікає і дарує справжній домашній затишок.

Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.