СТИЛЬ ПРОВАНС: ЗАТИШНИЙ ДІМ ВІД BRO

Стиль прованс: затишний дім від BRO

Поглянувши на дизайн цього будинку складно повірити, що він розташований не де-небудь на півдні Франції, а в місті Буча, Київської області. Проект розробляла студія BRO, створена сім’єю Тарнавських. Вони створювали інтер’єр в ніжному стилі прованс з безліччю квіткових принтів в оздобленні та текстилі. В результаті вийшов весняний свіжий дизайн, опинившись в якому, хочеться набрати повні легені повітря.

Найбільшу кімнату в будинку займає вітальня-їдальня з великим каміном. Невелика кухня, відокремлена широким проходом, розташована поруч. У будинку є окремо оформлений кабінет та бібліотека.

Приємного перегляду!

стиль прованс

Стиль прованс в інтер'єрі

кухня в Стилі прованс

інтер єр в стилі прованс

інтерєр спальні

дизайн в стилі прованс

кімната в стилі прованс

дизайн в стилі прованс

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

    При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.