ПЕРЕДПОКІЙ У ЧОРНО-БІЛОМУ КОЛЬОРІ: 15 ІДЕЙ

Поєднання чорного і білого – один з найбіль класичних дизайнерських прийомів. Що стосується білого, з ним важко переборщити, та ось з чорним потрібно знати міру. З огляду на те, що в передпокої або мало, або зовсім відсутне природне освітлення, оформляти її в темних кольорах буде неправильно (якщо звичайно у вас немає бажання перетворити її в печеру). З цієї причини більшість дизайнерів рекомендують вибирати світлу обробку стін, а в якості темних акцентів вибирати меблі й аксесуари, наприклад, столик, килим, картину або люстру.

Для того щоб допомогти оформити ваш передпокій в чорно-білих тонах, ми підібрали кілька вдалих варіантів. Сподіваюся, вони надихнуть вас на майбутні оновлення..

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

    При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.