ОСВІТЛЕННЯ В ІНТЕР’ЄРІ

Освітлення в інтер’єрі домівки грає важливу роль. Існує безліч прийомів, які за допомогою спрямованого світла, можуть збільшити простір, зробити його цікавішим та структурованим. Різноманітність люстр, світильників, торшерів відкривають широкі можливості для використання світла в різних стилях. Якщо освітлення підібрано правильно, можна приховати недоліки або ж підкреслити достоїнства дизайну. Воно створює настрій і допомагає розставити акценти. Крім того, оригінальні світильники притягують увагу та доповнюють дизайн. У цьому розділі ви знайдете унікальні знахідки, поради про те, як підібрати освітлення, а також майстер-класи зі створення світильників в домашніх умовах. Читати далі »

Освітлення в інтер'єрі будинку

За допомогою освітлення можна до невпізнанності змінити атмосферу кімнати. Використавши м'яке і розсіяне світло, ви отримаєте романтичну обстановку, що добре підходить для спальні та вітальні. На кухні ж без яскравого світла не обійтися. В цілому, освітлення можна поділити на дві групи: загальне та місцеве. До першої групи належить світло, що забезпечує функціонування будинку. У свою чергу, місцеве освітлення направлено на освітлення робочого місця, дзеркала у ванній, кухонного столу і т. п. Для загального освітлення використовують розсіяне світло, для місцевого - світильники з направленим світлом. Правильний підбір типу лампи є необхідністю для комфортного проживання. Розсіяне світло, яке забезпечують підвісні світильники і люстри, проникає у всі куточки кімнати. Використавши споти, ви не отримаєте того ж ефекту. Вони підійдуть тільки для освітлення невеликих ділянок. Універсальним варіантом є галогенні світильники, які використовуються для освітлення окремої зони, і кімнати в цілому.

Як підібрати освітлення в інтер'єрі квартири?

Практично в кожній кімнаті має бути загальне та місцеве освітлення, що безпосередньо пов'язане з функціональним призначенням кімнати. Для цього необхідно застосовувати різні види ламп та світильників. У вітальні, наприклад, не обійтися без яскравого світла, необхідного для виконання дрібної роботи, можливо, якихось побутових обов'язків, а також м'якої напівтемряви, яка створює потрібний настрій при перегляді фільмів. Якщо ви любите читати в цій кімнаті, подбайте про бра або про підлоговний світильнику поруч з кріслом або диваном. У спальні найвірогідніше м'якого світла буде достатньо. Біля ліжка також не будуть зайвими бра. На кухні необхідне загальне освітлення та споти над зоною готування.

Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.