НАБЕРІТЬ ПОВНІ ГРУДИ ПОВІТРЯ: БУДИНОК ПОСЕРЕД ГІРСЬКИХ ВЕРШИН

Наберіть повні груди повітря: будинок посеред гірських вершин

Сучасний будинок під назвою Franklin Mountain House був розроблений студією Hazelbaker Rush пару років назад. Він розташований посеред гірських вершин Техасу, США, і має три рівні. На першому з яких розташовані підсобні приміщення з кімнатою для відпочинку, рівнем вище облаштована кухня, їдальня і вітальня, а ось відокремлені спальні без панорамних вікон заховані на третьому. Будинок побудований з каменю, лише верхній поверх має поштукатурені та пофарбовані у білий колір стіни. За рахунок цього здається, що він начебто зливається з пейзажем і тільки його біла частина ширяє в повітрі.

На сході гірські вершини зустрічають перші промені сонця, які разом з часом плавно переходять в каньйони. Часто діти прокидаються, щоб побачити оленів і кроликів в південній стороні саду, що забралися туди в пошуку зелені. Щовечора, коли сонце починає опуститися за горизонт, небо світиться, а тераса на відкритому повітрі стає кращим місцем, щоб спостерігати за небом. Дивлячись на будинок в оточення гірського ландшафту, хочеться набрати повні груди повітря і не видихати, скільки стане сил.

Насолоджуйтесь!

сучасний будинок

камінь в інтер'єрі

вид з вікна

кухня в будинку

дизайн ванної кімнати

домашня бібліотека

проекти будинків

проекти котеджів

гарні будинки

готові проекти будинків

сучасні проекти будинків

дизайн будинку

фасади будинків

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

    При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.