КІМНАТА ДЛЯ ХЛОПЧИКА ПІДЛІТКА: 18 ІДЕЙ

Кімната для хлопчика підлітка: 18 ідей

Коли хлопчик знаходиться у перехідному віці, у нього міняються смаки і звички. Це дзвінок про те, що пора позбутися м’яких іграшок, машинок, тобто настав час кардинально змінити обстановку в кімнаті. Головне завдання батьків – прислухатися до побажань дитини, і спільно створити інтер’єр. Кімната для хлопчика підлітка повинна бути функціональною і стильною.

У своїй кімнаті дитина повинна почувати себе комфортно.

кімната для хлопчика підлітка

Кімната для підлітка хлопчика: що, як і чому?

Для хлопчика його кімната – це багатофункціональне приміщення, де він робить уроки, відпочиває, грає, проводить час з друзями. Тому потрібно правильно оформити кожну з відповідних зон. У такому віці у нього напевно вже є який-небудь кумир, можливо, що це головний герой фільму, музикант або спортсмен. Ви можете використовувати тему з кумиром при розміщенні акцентів в дизайні.
Не забувайте про те, що інтереси в підлітковому віці швидко змінюються. Сьогодні дитина хоче бачити на всю стіну людини-павука, а через тиждень – рок-групу. Буде розумно оформити кімнату так, щоб її можна було швидко і легко оновити.

дизайн кімнати

Кімната для хлопчика підлітка стильно виглядає при оформленні в скандинавському стилі, основою якого є сірий і білий колір. Барвистості інтер’єру додають яскраві акценти, можливо, елементи чорного кольору. У дизайні обов’язково повинне бути присутнім дерево. Ближче познайомитися з скандинавським стилем можна по виділеній посиланням.

дитяча кімната

Ми підготували кілька тем, які можна використовувати при оформленні кімнати для підлітка.

Важливо: Якщо ви не хочете раптово переробляти інтер’єр зі зміною захоплень вашого чада, які змінюються зі швидкістю вітру, оформіть кімнату в нейтральному стилі. Підготовлені теми варто використовувати для розміщення акцентів, які можна швидко і бюджетно оновити.

Однак все залежить від хлопчика. Можливо, він професійно має якесь захоплення і мріє оформити дизайн своєї кімнати так, щоб вона нагадувала йому про улюблене заняття. Універсальної поради, яка підійде всім бути не може. Слухайте своє чадо. Давайте почнемо!

1. Спорт. Якщо ваш хлопчик активно захоплюється футболом, баскетболом, швидкісними автомобілями, можливо, саме ця тема стане центральною в облаштуванні кімнати.

2. Морський стиль. Морська тематика може простежуватися в усьому дизайні або ж відображатися в деяких деталях. Кімнату можна облаштувати у вигляді каюти. Ліжко, наприклад, може нагадувати корабель.

3. Кумир. Кімната для підлітка хлопчика часто прикрашена зображенням його кумирів. Це можуть бути паперові плакати, постери в рамі, статуетки, а також предмети інтер’єру, які нагадують про діяльність його кумира.

дитячі кімнати

Коли тема інтер’єру буде обрана, підібрати кольорову гумму буде набагато простіше.

дитячі кімнати для хлопчиків

Кімната для хлопчика підлітка

Найкраще використовувати меблі-трансформери, які залишать більше вільного місця. Якщо в кімнаті живуть двоє хлопчиків, то цікаво поекспериментувати з двоярусним ліжком, таке рішення не тільки заощадить місце, але і буде захоплюючим для хлопців.

Для хлопчика в будь-якому віці в кімнаті повинен бути облаштований простір, де він може фізично розвиватися. Для цього можна оформити спортивну зону.

Кілька корисних статей:

 1. Дизайн кімнати для підлітка: фото + ідеї
 2. Дитяча кімната для хлопчика: 16 стильних ідей
 3. Дитяча кімната для двох дітей: фото + ідеї

Приємного перегляду!

дизайн дитячої кімнати

спальні дизайн

спальні кімнати

інтерєр спальні

дизайн спальні

спальні

інтер єр спальні фотогалерея

декор спальні

оформлення спальні

інтер єр кімнати

спальні кімнати дизайн

Оставить комментарий

  Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

  При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

  Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

  Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.