КАМІНИ В ІНТЕР’ЄРІ БУДИНКУ

Каміни в інтер'єрі в будинку

Каміни в інтер’єрі будинку давно вже перестав бути засобом опалення. Дизайнери все частіше використовують камін як деталь інтер’єру, підкреслюючи тим самим вишуканість смаку.
Незалежно від стильової приналежності, каміни складаються з топки – місце, де горять дрова, димоходу і порталу – декоративного облицювання.

каміни в інтер'єрі

Традиційно форма каміна нагадує російську літеру «П». Портал каміна прийнято обробляти мармуром, гранітом, доломітом або цеглою. Обраний оздоблювальний матеріал в поєднанні з іншими об’єктами, вигідно підкреслить стиль інтер’єру.

Наявність барельєфів із зображенням фігур і колон, зроблених з мармуру, визначає строгий англійський стиль.

каміни для будинку

Простіший і близький звичайній людині – це сільський стиль. Тут для зручності використання передбачена поверхню під дрова, а також камінна полиця, де зручно зберігати різні цінні для господаря будинку предмети. Обробляють такі каміни зазвичай колотим мармуром або іншим природним каменем.

Ефектність і розкіш властива камінів, виконаним в стилі ампір. Тут при оформленні використовують різні варіації античної міфології.

каміни в будинку

Любителі нововведень вибирають стиль Хай-тек. Тут народжуються каміни з різноманітними формами: куби, піраміди, чаші. Фантазії проектувальників немає меж. Основними матеріали, з яких конструюють камін, є скло, вогнетривку цеглу і метал.

Виходячи зі сказаного, хочеться додати, що будь-який камін підкреслить вашу індивідуальність і вишуканий смак, незважаючи на стиль, в якому він виконаний.

камін в будинку

камін фото

фото камінів

каміни фотогалерея

дизайн камінів

дизайн каміна

каміни дизайн

оформлення каміна

фото камінів в будинку

фото камінів

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

    При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.