ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ КАБІНЕТУ / ОФІСУ

Стильно і функціонально обладнане робоче місце неодмінно буде заохочувати та налаштовувати на хорошу роботу. Інтер’єр кабінету необхідно облаштувати таким чином, щоб робота приносила не тільки задоволення, але і була максимально ефективною. Домогтися цього в домашніх умовах не просто, так як можливість втекти від роботи, відпочити або зайнятися домашніми справами завжди є. У цьому розділі ви знайдете ідеї оформлення, поради про те, як правильно розподілити простір, вибрати меблі, освітлення, а також незвичайні проекти офісів компаній по всьому світу, які надихають на успіх. Для допомоги в цій нелегкій справі на Seven Rooms створений цей розділ. Читать дальше »

Дизайн кабінету і офісу - 300 фото

Якщо у вас є можливість облаштувати кабінет в окремій кімнаті, обов'язково нею скористайтеся. Найкраще підійде кімната, розташована подалі від вітальні та дитячої. При відсутності такої можливості домашній офіс можна компактно розмістити під сходами, на кухні, в спальні або навіть в шафі. Можливо, ви не часто працюєте вдома, і вам окрема кімната зовсім не потрібна. В такому випадку стола й крісла буде достатньо. У цьому розділі ви знайдете фото інтер'єрів кабінетів невеликих розмірів в найнесподіваніших місцях, а також фото кабінетів, які займають цілу кімнату. Залежно від ваших апетитів, вибирайте те, що підійде саме вам. Дизайн інтер'єру кабінету в квартирах та заміських будинках мають свої відмінності, які саме ми розберемо трохи пізніше.

Чи впливає дизайн офісу на ефективність?

Психологами давно доведено, що "сіра обстановка" в офісі ніяк не мотивує працівників, вони не прагнуть повернутися і продовжити роботу. Навіщо наймати талановитих людей, а говорити потім, що їм робити? Ці слова належати Стіву Джобсу, який вважає, що натхнення та ентузіазм людей необхідно підтримувати, тому офіс компанії Apple, відрізняється творчим підходом до роботи. Зробивши офіс компанії цікавим, ви заохотите людей до праці, навіть якщо робота досить одноманітна. Розподіл простору на зони є хорошим рішенням. Зона відпочинку має бути присутня обов'язково. Тут можна розставити м'які крісла-мішки та встановити крейдяну дошку, де працівники компанії зможуть записувати свої ідеї під час перерви, а також залишати побажання один одному. Дозвольте працівникам самостійно прикрашати своє робоче місце і використовувати там все, що вони забажають. На сторінках Seven Rooms ви знайдете фото дизайнів офісів та багато ідей щодо їх оформлення, які підкажуть вам правильний напрямок. Нехай працівники вашої компанії, займаючись роботою, отримують задоволення і знають, як їх цінують. Бажаємо успіху та продуктивної роботи!

Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.