ГВИНТОВІ СХОДИ В ІНТЕР’ЄРІ

Гвинтові сходи в інтер'єрі

Сьогодні сходи – це важливий елемент інтер’єру, який підкреслює стиль і доповнює дизайн будинку. Оригінальний вигляд і витонченість гармонійно поєднуються в цьому предметі інтер’єру зі складністю конструкції, використанням найрізноманітніших матеріалів і високою якістю. Гвинтові сходи надають шляхетний вигляд будинку. Виконані в дусі XIX століття або в стилі модерн, прикрашені або, навпаки, мінімалістичні – вони не тільки доповнюють інтер’єр, а й часом стають його центральним елементом. Існує кілька видів гвинтових сходів.

сходи

Найчастіше гвинтові сходи застосовують для економії простору. Якщо в приміщенні недостатньо місця для повноцінних класичних сходів, гвинтові стають кращим виходом із ситуації. Можливо, вони не настільки зручні, як класичні, об’ємні і важкі предмети перенести по таких сходах досить проблематично, але все ж, вони істотно економлять простір. Основна відмінність гвинтових сходів – розташування ступенів навколо металевого стержня. Вузька частина ступені огинае стовп, широка ж частина кріпиться до балясин або стін.

гвинтові сходи

сходи для будинку

гвинтові сходи фото

сходи в будинку

сходи на другий поверх

сходи на другий поверх фото

дизайн сходів

сходи для будинку фото

фото сходів

дизайн сходів в будинку

гвинтові сходи фото

фото сходів на другий поверх

металеві сходи фото

сходи в будинку фото

гвинтові сходи для будинку

сходи металеві

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

    При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.