Дизайн ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати

Підвищена вологість і наявність пара у ванній кімнаті вимагають особливого підходу до вибору оздоблювальних матеріалів. Міцність, надійність, складність монтажу, простота в прибиранні і краса – далеко не повний список того, на що слід звертати увагу при їх виборі, щоб дизайн ванної ще довгий час радував око.

Найпопулярніший варіант облицювання – плитка. Вона представлена в широкому асортименті кольорів, малюнків, фактур, досить проста в укладанні, а цінова політика здатна задовольнити будь-який гаманець.

На хвилі популярності сьогодні декоративний бетон. Їм не тільки обробляють стіни і підлогу, але виготовляють з неї меблі і сантехніку. Брутальна раковина або ванна, навісна полиця або ніша для зберігання стануть відмінним доповненням модного лофт або гранжу.

інтер'єр ванної кімнати

Мармур здатний не тільки прикрасити і зробити інтер’єр ванної кімнати неповторним – він міцний, надійний, довговічний. Підібравши великі плити з цікавим малюнком прожилок, легко закрити всі стіни від підлоги до стелі, створюючи унікальний дизайн – елегантний, розкішний і абсолютно екологічний.

Зовсім молодий оздоблювальний матеріал – плитка Terrazzo. Вона являє собою плити на бетонній основі з вкрапленнями різнобарвною крихти гірських порід або кольорового скла. Заповнювач виконується різних розмірів: від зовсім невеликих піщинок до цілком великих шматочків каменю. Такий матеріал характеризується підвищеною міцністю і зносостійкість, простий у догляді, має хороші показники ковзання.

Статі по темі: Інтер'єр ванної кімнати

Scroll Up