ДИЗАЙН САДУ

Навіть якщо немає нічого крім трави, квітів та дерев, дизайн саду як і раніше буде гарним та наповненим кольорами. Численні комбінації з використанням різних видів рослин та квітів допоможуть створити чудовий ландшафтний дизайн на ділянці. Але існують й інші способи, які зроблять його унікальним. Пофантазуйте! Можливо, ви знайдете натхнення в речах, які завалялися у вашому гаражі ?! Іноді навіть сама безглузда річ може стати кращою прикрасою. Наприклад, ви могли б використати старий велосипед як вазон для квітів, взяти піддони, які відмінно підходять для конструювання всього на світі, або просто перефарбувати старі садові меблі. Фантазуйте, сам процес приносить море задоволення.Читати далі »

Ландшафтний дизайн саду - 700 фото

Ландшафтний дизайн саду може бути дуже різноманітним. Для того щоб отримати затишне місце для відпочинку необхідно використати кілька базових прийомів. На першому етапі проектування необхідно з'ясувати переваги і недоліки ділянки, виявити сонячні та куточки у тіні, а також знайти найбільш підходяще місце для альтанки / лави. Найкраще облаштовувати місце для відпочинку навпроти красивого виду, якщо такого немає, навпроти - дому. Подумки прокладіть доріжки в своєму саду, прогуляйтеся по ним, і з'ясуйте, чи зручне їх розташування. Потім для наочності намалюйте свій майбутній дизайн саду, фото якого краще б заздалегідь підготувати за допомогою інтеренет-ресурсів. Ви можете знайти одну або кілька ідей з оформлення ділянки, це полегшить вам задачу. Дотримуючись масштабу і рельєфність вашої ділянки, спробуйте перенести ідеї вподобаного фото.

Як створити ландшафтний дизайн своїми руками?

Якщо ви хочете бачити квітучий сад цілий рік, необхідно підібрати квітучі рослини в залежності від сезону. Деякі рослини цвітуть навесні, деякі - влітку, а інші - тільки взимку. Висадіть на ділянці хвойні рослини, завдяки чому зелений колір буде присітній, незалежно від сезону. Дизайн саду буде виглядати гарнішим, якщо ви врахуєте ще й висоту рослин: на задньому плані розмістіть квіти вищі, а на передньому - нижчі. Після того як підготовчі роботи будуть виконані, переходьте до декорування. На свій план нанесіть камені, горщики, штучний струмок і т. п. За допомогою звичайного піску нанесіть передбачуване розташування доріжок, альтанки, зони барбекю. Таким чином, вам буде легше побачити недоліки. Важко уявити гарний сад без зеленого газону. Якщо ви сумніваєтеся в родючості свого грунту, завезіть новий грунт.

Популярною помилкою початківців садівників є посадка дерев та рослин близько один до одного. Вони забувають, що рослини швидко розростаються і місце для росту визначає їх майбутній розмір. На першому етапі може здатися, що ділянка погано озеленена або порожненька, але до наступного сезону ситуація обов'язково виправиться. Для заповнення місця ви можете посадити кущі та квіти однолітки. Створюйте гарний ландшафтний дизайн, фото якого ми із задоволенням розмістимо на наших сторінках.

Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.