ДИЗАЙН РОБОЧОГО КАБІНЕТУ В СКАНДИНАВСЬКОМУ СТИЛІ: 24 ІДЕЇ

Дизайн робочого кабінету в скандинавському стилі

Ви працюєте вдома або часто берете роботу з офісу додому? У будь-якому випадку мати облаштований домашній офіс корисно як для продуктивної роботи, так і з практичної точки зору, адже зберігати папери, канцелярію, гаджети зручно в одному добре продуманому місці, ніж збирати все це по дому за будь-якої необхідності. Правильно облаштований дизайн робочого кабінету поєднує в собі функціональність з комфортом, гарантуючи продуктивність праці, незважаючи на те, що ви знаходитесь вдома. Багато хто віддає перевагу простоті, ефективністі та стриманій елегантністі скандинавського стилю, що робить його ідеальним вибором для модного та сучасного домашнього офісу.

дизайн кабінету

При оформленні дизайну домашнього кабінету в скандинавському стилі не потрібно перебудовувати інтер’єр всього будинку, тому що цей стиль прекрасно поєднується з більшістю інтер’єрів. В крайньому випадку, ваш кабінет може мати індивідуальний характер. На чому ж грунтується такий стиль?

1. Чорний, білий та яскраві акценти

Для тих, хто не знайомий з цим стилем, скажу, що він був популярним в країнах Скандинавії з 1930 року. Короткі сонячні дні та брак світла стали причинами зародження такого світлого й простого інтер’єру, який фокусується на мінімумі кольору. Білий та чорний є його основою, при цьому барвисті акценти також необхідні, але в невеликих кількостях, наприклад, в постерах, текстилі, напольном килимі і т. п. У сучасних скандинавських інтер’єрах використовують і яскраві кольори для оздоблення. Тому як забажаєте!

2. Дерево

Цей натуральний матеріал несе в собі тепло і затишок. Скандинавські країни в холодні зими особливо потребували теплі, тому використовували дерево для обробки і меблів. Його можна залишити в первісному вигляді, покрити лаком або морилкою, або ж пофарбувати.

скандинавський стиль

3. Шпалери з принтами

При оформленні дизайну домашнього кабінету в скандинавському стилі не варто використовувати дорогі шпалери, краще віддайте перевагу білим пофарбованим стінам. А вже якщо вам хочеться більше фарб, використовуйте шпалери з візерунками або принтами. Таким чином, ви можете обклеїти одну, максимум дві стіни. Всі інші краще пофарбувати в один колір.

4. Цегляна кладка

В такому натуральному та простому інтер’єрі, відкрита цегляна кладка може стати головним акцентом. Скандинавський стиль прекрасно поєднується з червоною та білою цеглою, тому якщо у вас є можливість оголити кладку, обов’язково скористайтеся нею.

5. Відкриті полиці

Відкриті полиці і шафки з гладкою білою поверхнею популярні для цього стилю. Вони не тільки підкреслюють приналежність до нього, але і допомагають підтримувати порядок в офісі.

дизайн інтерєру

6. Гарний декор

Він є невід’ємною частиною інтер’єру, так як саме невеликі деталі здатні кардинально міняти настрій в дизайні. Ви можете використовувати постери, фотографії, текстиль, пташині клітки, свічки, статуетки і т. п., Головне, щоб це були для вас особливі речі.

7. Живі квіти

Дизайн домашнього кабінету в скандинавському стилі стане трошки затишнішим в присутності зелених рослин у гарненьких горщиках. Такий натуральний стиль просто не обійдеться без них. До того ж зелений колір прекрасно гармонує з білим та чорним. Сподіваємося, наша добірка фото допомогли вам візуалізувати принципи скандинавського стилю. Бажаємо успіху і творчого натхнення!

інтер єр

скандинавський стиль інтер єру

сучасний інтер єр квартири

інтер єри

дизайн офісу

дизайн квартири

дизайн інтер єру

дизайн кімнати

інтер єр офісу

сучасний дизайн

дизайн інтерєру

дизайн стін

інтер єр квартири

інтерєр дизайн

дизайн кабінету

інтер єр кімнати

інтер єр

інтер єри

сучасний інтер єр

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

    При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.