ДИЗАЙН МАЛЕНЬКОЇ КУХНІ

Дизайн маленької кухні спроектувати набагато складніше, ніж великої. Вся справа в тому, що у невеликому приміщенні необхідно врахувати більше нюансів і правильно використати кожен квадратний метр. Затишок і краса крихітної кухні буде напряму залежати від планування і підібраних меблів. Навіть якщо ваша кухня має кілька квадратних метрів, є кілька способів, які допоможуть зробити її яскравою і функціональною. Тож почнемо.

Сучасні кухні: поради і хитрощі оформлення

1. Планування
Форма кухні сама підкаже вам необхідне планування. Для квадратного приміщення підійде U-подібна розстановка, для більш витягнутого L-образна форма розстановки буде виграшною. Ну, а якщо ваша кухня сполучена з вітальнею, тоді варіант розстановки гарнітура уздовж стіни буде чудовим виходом.

2. Відкрите планування
Об’єднання дизайну маленької кухні і вітальні є популярним рішенням на сьогодні. При цьому головною зоною повинна залишитися зона відпочинку, тому фасади кухонних шаф і гарнітура краще вибрати одного відтінку зі стінами, замість ручок використовувати систему Push up, яка дозволяє відкривати дверцята одним натисканням.

3. Природне освітлення
Якщо у вас є можливість збільшити віконний проріз, зробіть це. Багато світла і вид на вулицю зробить простір трохи більше, і ви будете почувати себе комфортніше.

4. Розсувні двері
Їх використання допоможе зберегти необхідний простір, а це близько 1 кв. м, для інших цілей.

5. Скло
Використання скла для кухонного гарнітура або вхідних дверей дозволить наповнити інтер’єр світлом і, як наслідок, зробить його легшим.

6. Світлі відтінки
Найчастіше в дизайні маленької кухні використовують світлі відтінки, і це не дивно, бо саме світлі кольори допомагають візуально збільшити простір. Але вам не варто боятися яскравих або темних кольорів і використовувати їх в якості акцентів.

7. Яскраві деталі
Додавайте кольору за допомогою техніки, меблів, текстилю, настінного годинника і т. п.

8. Зона обідів
У крихітних кухнях часто немає місця для обіднього столу, тому в такому випадку можна використовувати розкладний стіл, одна сторона якого кріпиться до стіни. Розкладні стільці також будуть до речі.

9. Шафки
Вибирайте шафки висотою під саму стелю, практично використовуючи всю висоту приміщення. Залишати зазори для накопичення пилу не зовсім доречно і правильно, особливо в кухні з дефіцитом площі.

10. Гарнітур на замовлення
Він коштує дорожче, але ви будете впевнені, що кожен сантиметр буде використаний з розумом.

11. Push up
Система Push up дозволяє відкривати дверцята шафок одним натисканням. Для сучасних кухонь це прекрасне рішення, так як гладкі поверхні зараз в моді.

12. Техніка
Невелика техніка краще підходить для маленьких кухонь. Посудомийні машини, духовки, пральні машини шириною 40 см (замість звичайних 60 см) і міні-холодильники, заховані під фасадом кухні є хорошим прикладом. Багатофункціональна техніка також є прекрасним союзником для невеликої кухні.

Розміри не виконують вирішальну роль в інтер’єрі кухні, куди важливіше правильно підібрати меблі, планування, кольору. Дизайн маленької кухні буде набагато затишнішим, якщо вкласти в нього частинку душі, зробивши її тим самим місцем, де буде приємно проводити час!

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

    При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.