Дизайн маленької кухні-студії в квартирімм

дизайн маленької кухні студії

На відчуття затишку і привабливості обстановки в кухні багато в чому впливає правильно виконане зонування. Кухні-студії в маленьких квартирах часто доповнює функціональна розсувна перегородка, виготовлена з напівпрозорого матеріалу. З її допомогою, при необхідності, робоча зона кухні може закриватися від обідньої зони, тим самим позбавляючи від стороннього шуму і запахів.

дизайн кухні студії з перегородкою

Крім цього, перегородка обов’язково необхідна для відділення спального місця. Що стосується оформлення, то кухонна зона не повинна кардинально відрізнятися від загального стилю. Найкраще якщо вона буде гармонійним продовженням вітальні. Щоб кімната виглядала акуратною, побутову техніку (холодильник, мікрохвильова піч, посудомийна машина та ін.) Потрібно приховати за меблевими фасадами.

кухні студії в маленьких квартирах фото

Інтер’єр кухні-студії в квартирі

кухня студія

Маленька кухня

дизайн кухні студії

Часто в кухні не тільки готують і приймають їжу, а й працюють і відпочивають, тому освітлення має бути м’яким і рівномірним. Від звичної люстри в центрі стелі краще відмовитися на користь кількох настінних або стельових світильників. Для створення спокійної атмосфери інтер’єр не варто занадто перевантажувати яскравим текстилем, строкатим декором і масивними меблями. Добре підходять оздоблювальні матеріали світлих відтінків і глянцеві меблеві фасади.

дизайн ремонту кухні

Дизайн в скандинавському стилі

інтер'єр кухні студії

Кухня 5 кв. м

дизайн кухні 6 кв м

Кухня-вітальня

дизайн кухні 6 квадратних метрів

Оформлення кухні в студії

сучасні кухні

Ремонт на кухні

сучасний дизайн кухні

Біла кухня

дизайн кухні в сучасному стилі

Кухня в стилі мінімалізм

кухня в хрущовці

Міні-кухня в чорному кольорі

ремонт кухні

Оформлення квартири-студії

ремонт на кухні

Кухня в хрущовці

Похожие:

Оставить комментарий

    Scroll Up