ДИЗАЙН ПРИВАТНОГО БУДИНКУ та АРХІТЕКТУРА

На сьогодні архітектура та дизайн будинку як ніколи близькі до природи. Цей парадокс пояснюється бажанням людини втекти від звичних міських пейзажів та оточити себе природними формами й натуральними матеріалами. Сучасна архітектура пропонує простоту, бачачи в ній геніальність. Думаєм, ніхто не буде заперечувати, що мода на показушну помпезність вже в минулому. Сьогодні успіх мають проекти, що нагадують стовбури дерев, які тягнуться до неба, або ж будинки, виконані з натуральних матеріалів. Традиційний дизайн приватного будинку, змінюючи форму, залишається таким же затишним й наповненим сімейним теплом. При цьому необов’язково будувати будинок, суворо дотримуючись стилістичних рамок. Досить того, що вам в ньому комфортно! Читати далі »

Інтер'єр приватного будинку - 12000 фото

Дизайн будинку повинен відповідати вашим потребам. Наприклад, якщо ви любите експериментувати та потребуєте постійних змін, вам необхідний інтер'єр, який можно легко змінювати. Для цього добре підійде світла обробка, яка буде виступати фоном для нових задумів. Яскраві меблі, постери / картини / фото, квіти додадуть яскравості інтер'єру. Використання текстилю також є відмінним способом, який допомогає змінити настрій в домі. Для людей, що цінують стабільність, підійде більш витончений дизайн приватного будинку. Він може бути виконаний в сучасному класичному стилі, стилі прованс або кантрі. Але в принципі кожен стиль завжди можна доопрацьовувати та оновлювати на власний смак.

Яким повинен бути дизайн будинку?

Для того щоб отримати ідеальний будинок у всіх сенсах, необхідно створити гармонію між зовнішнім виглядом та інтер'єром. Це як зовнішність людини і його внутрішній світ, які в разі невідповідності найчастіше викликають подив. Архітектура будинку, що має чіткі межі та форми, повинна відповідати дизайну інтер'єру в стилі мінімалізм або хай-тек. У будь-якому іншому стилі інтер'єр буде виглядати як мінімум безглуздо. Наприклад, уявіть собі сучасний дерев'яний будинок у формі витягнутого прямокутника з плоским дахом. Представили? А тепер уявіть, що ви, зайшовши в цей будинок, бачите класичний інтер'єр з витонченими формами. Ось тому дуже важливо на початку шляху визначитися з бажаним стилем і не робити помилок в об'єднання непоєднуваних стилів. У нашому журналі ви знайдете безліч фото дизайну будинків, які допоможуть вам зробити вибір. Готові проекти приватних будинків, їх інтер'єр, поради з оформлення, ідеї для саду та багато іншого ви знайдете на сторінках Seven Rooms. Бажаємо вам нових досягнень!

Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.