56 КВ. М НЕОКЛАСИКИ АБО ДИЗАЙН КВАРТИРИ СВОЇМИ РУКАМИ

56 кв. м неокласики або дизайн квартири своїми руками

SevenRooms був створений для того, щоб допомогти створити стильний і функціональний дизайн квартири своїми руками. Ми підбираємо гарні інтер’єри, намагаємося розповісти про те, як їх створити, і завжди рекомендуємо не шкодувати часу на пошуки інтер’єру, який змусить трепетати метеликів десь в районі живота 🙂 Сьогоднішня квартира складається з однієї кімнати, яка одночасно виступає і спальнею, і вітальнею для господині, з окремо облаштованою кухнею.

дизайн квартири своїми руками

Почнемо знайомство?

Хто проектував: Bazhenov Art-Studio

Ім’я проекту: Отже, вона звалася Тетяною …

Назва проекту була взята з рядків “Євгенія Онєгіна”, які якнайкраще підходять під цей гарний інтер’єр в стилі неокласики. Господиню квартири також звуть Тетяною, вона любить епоху 20 століття, тому напрямок в сторону класичного дизайну з англійськими мотивами було взято відразу.

Стиль: неокласика (лат. neo — новий і класика) – буквально означає “нова класика”.

інтер'єр кухні

Інтер’єр квартири своїми руками: з чого почати?

1. Планування

Першим кроком завжди повинно бути планування. Вам необхідно визначитися чи буде достатньо косметичного ремонту або необхідний капітальний. Чи потребує заміни сантехніка у ванній і кухні, чи потрібно замінити проводку, чи варто інвестувати в нові вікна та двері.
Якщо ви хочете створити гарний гармонійний дизайн квартири своїми руками, потрібно подбати про безліч деталей. Тільки після того, як ви складете список всіх необхідних переробок, варто приступати до пошуку фото-ідей.

2. Пошук стилю

Виділіть на пошук фото-ідей з ремонту не менше тижня. Дайте собі час подумати і “ужитися” з новим дизайном. Якщо ви знайдете квартиру, яка підходить за розміром, плануванням та стилістикою, вас можна назвати щасливчиком. Коли такого не відбувається, доводиться об’єднувати кілька ідей в своїй голові або використовувати 3D-програмами з проектування.

дизайн своїми руками

3. Складання кошторису

Найцікавіший пункт в цьому списку. Створити практичний інтер’єр квартири своїми руками без значних вкладень неможливо, тому будьте готові проявити щедрість. На цьому етапі необхідно бути максимально спритним і втиснути все задумане в сімейний бюджет. Складіть список використовуваних матеріалів, інвентарю на папері або в електронному вигляді за допомогою Excel. У процесі планування поступово поповнюйте кошторис + додайте 15% на незаплановані витрати. Що це може бути? Вивіз будівельного сміття, кисті та валики для фарбування, шурупи, болти, перехідники та багато іншого.

Сподіваємося, вам не доведеться розлучитися зі своєю печінкою 🙂 Це жарт, ніколи так не думайте!

декор своїми руками

Квартира на фото має невелику площу, якої буде достатньо для одного-двох чоловік. Родині з дитиною тут буде дуже складно. У такому випадку, якщо ви хочете спроектувати функціональний дизайн квартири своїми руками, без двоповерхової конструкції не обійтися. На першому рівні можна оформити робоче місце для дитини, де вона буде писати, малювати та грати, а на другому помістити спальне місце.

ремонт однокімнатної квартири

Завдяки добре підібраним матеріалам та кольорам, однокімнатна квартира на фото здається дуже затишною, а невеликий розмір зовсім не напружує. Тут використана гіпсова ліпнина, паперові шпалери з малюнком, витончені меблі та яскравий декор. Підлога оформлена за допомогою дубової дошки та травертину. Дизайн оформлений на контрасті білого та дерева, за рахунок чого ця квартира здається дуже комфортною для життя.

Для того щоб створити стильний інтер’єр квартири своїми руками, обов’язково загляньте в рубрику Квартири. Там ви знайдете сотні ГОТОВИХ ІДЕЙ + рекомендації про те, як їх втілити.

Приємного натхнення!

дизайн однокімнатної квартири

інтер єр однокімнатної квартири

передпокій дизайн

дизайн передпокою

дизайн ванної кімнати

дизайн ванної

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

    При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.