13 ІДЕЙ ДЛЯ СПАЛЬНІ З БАЛДАХІНОМ

13 ідей для спальні з балдахіном

Перші балдахіни з’явилися в Стародавній Греції, завдяки колонії сибаритів, які цінували розкіш. Таке ліжко було свідченням багатого життя господаря аж до кінця XIX століття.
Спочатку вся конструкція була елементом розкоші з красивою різьбленням і балдахіном, який грав роль полотна. У будинках, збудованих за принципом анфілади, таке ліжко було практично єдиним місцем для усамітнення. Вона тримала тепло і захищала від шуму. Сьогодні, ця конструкція переживає відродження в сучасному інтер’єрі. У добу постмодерну, це скоріше відгомони розкішного життя, яку може дозволити собі кожен.

У сучасному інтер’єрі балдахіни додають свіжості і легкості простору.

Натхнення ви можете знайти звідусіль. Наприклад, дизайнери San Giorgio Hotel в Міконос грають з текстурами і матеріалами, створюючи богемну розкіш для відвідувачів свого готелю. Це місце вітає гостя свіжим подихом інтер’єру і сприяє гарному відпочинку.

Якщо ви вирішили додати романтики своїй спальні, ідея з балдахіном ідеально підходить для цього.

Існує багато способів створення красивих інтер’єрів за допомогою балдахіну. Радимо вам врахувати пору року при створенні інтер’єру. У літній період віддавайте перевагу легкії і світлії тканині, в зимовий – більш важкій і щільній.

Якщо ваша спальня виконана в класичному дизайні, присутне різьблення, багато дерева, ліжко з балдахінами додасть розкоші всьому інтер’єру.

Підліткове ліжко від Pottery Barn має стильний металевий каркас з плавними вигинами. Відкритий навіс може бути прикрашений тканиною, в будь-якому вигляді він буде цікавий.

Приятных обновлений и сладких снов!

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms станет для вас находкой, если ваши увлечения связаны с интерьером, архитектурой или ландшафтным дизайном. Мы не теряем возможности продемонстрировать предметы интерьера и красивый декор, которые можно сделать своими руками.

    При копіюванні матеріалів з сайту «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами з якоїсь іншої причини, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.