Як оформити ландшафтний дизайн дачі

дизайн дачної ділянки

Водні споруди в оформленні ландшафту можуть носити не тільки естетичний, але і практичний характер. Наприклад, штучне озеро часто використовують також і для поливу. Ландшафтний дизайн для дачі включає і інші види водойм: невеликі каскади, що циркулюють канали, мініатюрні фонтани, млини.

Дачну ділянку — це перш за все природа і зелень, тому без рослин і квітів не обійтися. Крім клумб і квітників, оформлених в класичному стилі, великою популярністю зараз користуються альпійські гірки.

ландшафтний дизайн дачі

Жоден дачну ділянку не обходиться без доріжок. Практично в будь-якому вигляді дизайну доріжки викладені з дрібного гравію або штучного, або натурального каменю.

ландшафтний дизайн дачної ділянки

Красиві квітники

ландшафтний дизайн для дачі

Велика площа ділянки облаштовується функціональними будівлями, що використовуються для розваг і відпочинку. Це може бути альтанка, дитячий майданчик, зона відпочинку з мангалом або Тандирі.

дизайн дачі

Такий елемент ландшафтного дизайну як огорожу застосовується нечасто. Найчастіше він потрібен для відділення різних зон. Для огорожі використовуються натуральні матеріали: виноградна лоза, дерево.

дизайн саду

По-справжньому унікальним дизайн ландшафту стає тільки з декоративними елементами. Гномики і фігурки тварин свідчать швидше про відсутність смаку, ніж про красу, тому більше уваги приділяється елементам освітлення, вазонам і оригінальним скульптурам.

сад на дачі

Альпійська гірка

дачний сад

Дизайн саду в японському стилі

гарний сад

Камені в дизайні саду

сад фото

Квітник уздовж доріжки

квітник фото

Ідея для оформлення квітника в саду

Похожие:

Оставить комментарий

    Scroll Up