Переваги дизайну кухні-студії з перегородкою

кухня своїми руками

Установка перегородки відноситься до прийомів зонування, що дозволяє зробити кухню більш відкритою або навпаки — ізольованою. Дизайн кухні-студії з перегородкою розсувного типу в даний час користується великою популярністю, так як це стильно, практично і недорого. Полотна можуть зрушуватися як в спеціальний короб, так і вільно рухатися по зовнішній стороні стіни.

Якщо кухня знаходиться в кутку квартири, а природне світло проникає з вікна вітальні, то розсувні елементи краще підбирати з прозорого або матового акрилу. Іноді кухня-студія межує зі спальним місцем. В такому випадку ізолюється вона за допомогою перегородки з вікном. Це вікно може виконувати не тільки декоративну і «освітлювальну», а й практичну функцію, якщо зробити його роздатковим і обладнати барною стійкою.

інтер'єр кухні в стилі сучасна класика

Гарний дизайн кухні-студії

ремонт на кухні

Більш відкриті студії мають перегородки у вигляді арок. При наявності в кухні вікна перегородка робиться суцільний, наприклад, з гипсокартонових листів або піноблоків. Також в якості розділового елемента цілком згодиться меблі: високий підлоговий стелаж, барна стійка.

Грамотно і зі смаком підібраний перегородка не тільки захищає від сторонніх шумів і запахів, але і додає відчуття затишку в інтер’єр.

сучасні кухні

Інтер’єр кухні в сучасному стилі

дизайн кухні 5 кв метрів

Дуже маленька кухня

інтер'єр кухні

Ремонт маленької кухні

красиві кухні

Перегородка зі скла

сучасний дизайн кухні

Кухня з барною стійкою

ремонт кухні

Кухня в стилі мінімалізм

дизайн кухні в сучасному стилі

Кухня-студія з перегородкою

дизайн кухні сучасна класика

Біла кухня-студія

дизайн ремонту кухні

Скандинавська кухня

ремонт кухні своїми руками

Дизайн кухні-студії з низькою перегородкою

Похожие:

Оставить комментарий

    Scroll Up