ІНТЕР’ЄР МАЛЕНЬКОЇ КВАРТИРИ: ХИТРОЩІ ОФОРМЛЕННЯ

Інтер'єр маленької квартири: хитрощі оформлення

Дизайн невеликого житла завжди викликає масу питань, адже його оформлення вимагає хитрості і кмітливості. Для того щоб розмістити спальню та вітальню, можливо ще й кухню на 30 кв. м необхідне не аби яке вміння! Таку атмосферу навіть можна назвати романтичною, але це не завжди легко. Брак місць для зберігання, вільної площі і конфіденційності є очевидними перешкодами при спробі створити комфорт в чотирьох стінах. Але озброївшись архівом фотографій, ми хочемо донести, що інтер’єр маленької квартири зробити практичним і затишним все таки можливо. У цій збірці ви побачите інтер’єри, які наповнені стилем та індивідуальністю, а на додаток отримаєте декілька ідей з оформлення.

дизайн маленької квартири

1. Гра в пропорції

Намагайтеся підбирати меблі, відповідно до масштабів квартири. Великий кутовий диван буде дивно виглядати в маленькій вітальні, так само як і повноцінна ванна в санвузлі, площа якого не перевищує 6 кв. м. У першому випадку буде доречний двомісний диван, а в другому — душова кабіна.

дизайн маленької квартири фото

2. Все повинно працювати разом

В інтер’єрі маленької квартири особливо гостро стоїть питання дотримання єдиного стилю. Якщо ви хочете створити гармонічний дизайн, дотримання цього правила буде обов’язковим./p>

3. М’які кольори і яскраві плями

Дотримуватися ніжною палітри відтінків в невеликому просторі є простим трюком для створення комфорту. Але без барвистих акцентів або дизайнерських меблів, такий інтер’єр буде виглядати занадто просто.

інтер'єр маленької спальні

красивий дизайн ванної

красивий дизайн санвузла

4. Оптична ілюзія

Використання таких хитрощів давно відомо, але мало хто використовує його через острах швидкого стомлення від візерунка. Для уникнення цього необхідно вибирати нескладний принт і робити акцент на меблях або декорі.

Інтер'єр маленької квартири

5. Галерея

Не дозволяйте непривабливому телевізору зайняти центральне місце в кімнаті. На порожній стіні за ним повісьте кілька картин або постерів. Фотографії, зроблені вами самостійно, будуть особливо цінною прикрасою.

штори замість дверей в шафі фото

спальня в чорно-білих тонах

інтер'єр в чорно-білих тонах

6. Замість шафи

Немає шафи?! Немає проблем. За допомогою щільної тканини та стелажа, ви можете створити простір для зберігання своїх речей./p>

7. Мужній чорний

Цей колір завжди буде в моді. Не варто боятися використовувати його в інтер’єрі маленької квартири, як бачите на фото — це зовсім не страшно. Можете почати з малого і вибрати чорно-білий декор.

інтер'єр маленької квартири

інтер'єр маленької квартири фото

яскрава спальня

8. Жіночі фарби

Красиві квіти та візерунки також можуть бути використані, але тільки в гармонії один з одним.

9. Для поділу

Розділити простір в квартирі-студії можна за допомогою книжкової шафи, наприклад, відокремивши спальню від вітальні. Часто лінію поділу поводять по узголів’я ліжка, розміщуючи на цьому місці стелаж з книгами. Це не тільки функціонально, але і зручно.

10. Розкіш

Відсутність метражу не повинно змушувати вас відмовлятися від розкоші, але використовувати масивні елементи було б безглуздо. В такому випадку зробіть лише натяк на розкіш, використавши витончену люстру, бра або витвір мистецтва.

передпокій фото

дизайн прихожей фото

11. Світлий передпокій

Інтер’єр маленької квартири потребує акцентів. Один з них ви могли б зробити в передпокої за допомогою цікавих шпалер, щоб створити приємне перше враження.
Приємних переробок!

дизайн кухні фото

дизайн кухні

дизайн квартири

робоче місце фото

красива спальня фото

красива ванна кімната фото

Оставить комментарий

    Сайт Seven Rooms стане для вас знахідкою, якщо ваші захоплення пов'язані з інтер'єром, архітектурою або ландшафтним дизайном. Ми не втрачаємо можливості продемонструвати предмети інтер'єру і красивий декор, які можна зробити своїми руками.

    При копіюванні матеріалів зі сторінок «Seven Rooms» для інтернет-видань, обов'язковим є відкрите гіперпосилання для пошукових систем. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

    Можливо, у вас є цікаві пропозиції або ви хочете зв'язатися з нами по будь-якій іншій причині, надсилайте ваші листи на поштову скриньку mail@sevenrooms.net.ua

    Або зв'яжіться з нами через наші акаунти в соціальних мережах.