Дизайн спальні

Дизайн спальні

Самим інтимної та закритою кімнатою в будь-якому будинку або квартирі є спальня. Від її зручності залежить якість сну і відпочинку, тому вимоги до оформлення тут орієнтовані в першу чергу на індивідуальний комфорт.

Інтер’єр спальні повинен розслабляти, заспокоювати, дарувати почуття захищеності. Вибираючи стиль оформлення, варто відштовхуватися від розмірів приміщення, його розташування відносно сторін світу і додаткової функціонального навантаження. Так, дизайн спальної кімнати скромних габаритів виконується в світлих тонах, з мінімальним декором і лаконічною багатофункціональної меблями.

красиві спальні

Просторі приміщення дають більше можливостей для польоту фантазії. Але в обох варіантах слід приділяти особливу увагу ергономічності і безпеки.

Сучасна мода ратує за натуральність і «природність» матеріалів в оформленні. Будь то класичний інтер’єр, лофт або модерн — всюди підкреслюється зв’язок з природою. Дерев’яні меблі, цегляні стіни, паркетна дошка, палітра з м’яких натуральних відтінків в декорі стін і стелі, м’який, теплий, розсіяне світло — це лише мала частина прийомів, що дозволяють створити затишну, красиву і стильну спальню.

Пости по темі: Інтер'єр спальні

Scroll Up