Дизайн квартири

Дизайн квартири

Продуманий підбір елементів оформлення і ретельний розрахунок — два основні чинники, що дозволяють зробити ремонт швидко і з мінімальними витратами. Уявити інтер’єр квартири ще на стадії планування дозволяють спеціальні програми. З їх допомогою промальовується вся обстановка, враховуються габарити меблів, підбирається колірна гамма і розраховується приблизний кошторис.

Дизайн інтер’єру квартири в чому залежить від її габаритів і кількості мешканців. Існує безліч стилів, починаючи від суворої класики і закінчуючи модними лофтом і хай-теком. Який би з них не був обраний, слід пам’ятати кілька правил оформлення інтер’єру. Візуально розширюють простір світлі підлогу і стіни, глянцеві і дзеркальні поверхні, наявність великої кількості природного і грамотне застосування штучного світла, легкі тканини і мінімальний декор.

дизайн інтер'єру квартири

Дуже зручним і практичним вважається використання блокових меблів і меблів-трансформера. Вона дозволяє економити місце і змінювати функціональне призначення кімнат.

За допомогою яскравих акцентів, фотографій, сувенірів, незвичайних предметів меблів підкреслюється індивідуальність і задається атмосфера житла.

Пости по темі: Інтер'єр квартири

зонирования однокомнатной квартиры

Способи зонування однокімнатної квартири

Як правило, «одиничка» — не найпросторіша квартира. Ефект просторості в ній досягається за допомогою використання світлих тонів в обробці. Візуальне збільшення простору дає і оформлення стін в темніший колір, в порівнянні з стелею, а також установка стельових світильників. Дизайн однокімнатної квартири з поділом зон легко здійснити застосовуючи готові рішення. До них відносяться: різнорівневі подіуми, підлогові стелажі, напівпрозорі ширми, що складаються перегородки. Досить гармонійно розм [...]

дизайн однокомнатной квартиры

Дизайн 1-кімнатної квартири: хочу студію!

Максимально реалізувати всі побажання і індивідуальні переваги до дизайну «одинички» можна тільки маючи достатньо вільного простору. Саме тому інтер’єр 1-кімнатної квартири, переобладнаний в студію, виглядає найбільш привабливо і сучасно. Кілька функціональних зон на одній площі візуально відокремлюються за допомогою освітлення або особливої розстановки предметів меблів. Наприклад, розмежувати кухню з житловою зоною можна за рахунок установки барної стійки. Дизайн квартири-студії 30 кв. м [...]

Scroll Up