Дизайн кабінету

Дизайн кабінету

Вибираючи роботу на дому, дуже важливо створити відповідне місце, що сприяє діловому настрою, зручне з точки зору ергономіки, досить відокремлене і вміщає все необхідне для трудового процесу.

Для створення робочої атмосфери необхідна відповідна обстановка — легка, ненав’язлива, комфортна і приємна. Існує ряд вимог, яких необхідно дотримуватися, продумуючи дизайн інтер’єру кабінету. Оздоблення стін і підлоги, як і вся обстановка в цілому, не повинна відволікати від роботи. Вітаються натуральні природні матеріали і відтінки.

Дерево, шкіра або якісні замінники, натуральний текстиль, скло і метал лягають в основу оформлення. Дерев’яними можуть бути не тільки підлоги і елементи меблів, з цього матеріалу виконуються настінні панелі, іноді їм декорують частина стелі.

дизайн робочого кабінету

Скляні дверцята шаф, полки або стільниця додають кімнаті легкості, що особливо важливо, якщо кабінет невеликий. У поєднанні з металевими деталями і сучасною технікою, такий інтер’єр виглядає просторо і модно.

Важливою складовою робочого простору є комбіноване освітлення. Денне світло доповнюють різнорівневим штучним освітленням, для чого використовуються як стельові світильники, так і настільні лампи, торшери та бра. Залежно від габаритів кабінету і обраного стилю оформлення освітлювальні прилади використовуються не тільки за їх прямим призначенням, але і в якості декору.

Статті по темі: Дизайн робочого кабінету

Scroll Up