Детская комната

Детская комната

Багато батьків приступаючи до дизайну дитячої, грунтуючись на власних уявленнях про красу, комфорт і потреби своєї дитини. З одного боку, це правильно, але з іншого — інтер’єр дитячої кімнати буде цікавіше і вимога малюком, якщо врахувати його побажання і прислухатися до його думки.

Переглянувши з дитиною фото різних кімнат, легше визначитися зі стилем і зрозуміти, в якому напрямку рухатися. Дуже незвично і привабливо виглядають дитячі, оформлені в певній тематиці.

дизайн дитячої кімнати

Для хлопчаків підходить морське оформлення, з канатами, штурвалом в ногах ліжка і рятувальним кругом в якості декору, або кімната-гараж з ліжком-автомобілем. Також хороша спальня в чарівному стилі, де поселяться улюблені герої казок або мультфільмів. Багато малят вибирають кімнату юного мандрівника, з величезною картою світу на всю стіну і незвичайними деталями, що нагадують сувеніри з усіх куточків світу. Або це може бути «барліг» починаючої рок-зірки, де головними атрибутами виступають музичні інструменти.

Дизайн дитячої спальні для маленької принцеси може бути схожий на казковий замок, де пурхають феї і живуть єдинороги. Для шибеника в спідниці також підходить варіант кімнати мандрівника або куточок природи з контурами дерев на стінах і зоряним небом на стелі. Маленька леді буде затишно почувати себе в ніжному інтер’єрі з квітковими принтами на шпалерах і текстилі з рюшами на покривалі.

Статьи по теме: Дизайн детской комнаты

дизайн однокомнатной квартиры с детской зоной

Дизайн однокомнатной квартиры с детской зоной

Однушки и гостинки – популярный выбор молодых семей с ребенком. Но даже на небольшой территории хочется обустроить зоны для каждого члена семьи, учитывая их интересы. Мы подскажем, как можно создать дизайн однокомнатной квартиры для троих. В зависимости от возраста малыша зону для его сна и времяпровождения можно обустроить следующими способами: Установка только кроватки для малыша дошкольного возраста. Обустройте в этом случае угол возле окна, обязательно утепленного. Если площадь позволяет, то [...]

Дизайн однокомнатной квартиры с детской - 14 идей

Дизайн однокомнатной квартиры с детской — 13 идей

Отведенная для ребенка зона – это его личное пространство, где должно быть место и для игр, и для отдыха, и для занятий. Грамотный дизайн однокомнатной квартиры для троих обязан учитывать это еще на стадии проектирования, например, чтобы в детской зоне была хорошая проветриваемость, но без сквозняков. Также важным условием является хорошее освещение, желательно чтобы оно было естественным. Учитывая эти факторы, самое распространенное место для обустройства детской – угол комнаты (но не на проход [...]

Scroll Up